6.36 GBP/ h

Aktualna oferta pracy w Anglii dla Polaków 2014 w fabryce metalu

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Sturminster Newton
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 15 stycznia 2014 01:53

Fabryka metalu z Sturminster Newton zatrudni mężczyznę do montowania klimatyzatorów. Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii przy mierzeniu i cięciu metalu.

Numer referencyjny oferty: 818

Stanowisko: Pracownik w fabryce metalu

Miejsce pracy: Sturminster Newton, Anglia

Zarobki: 6.36 GBP/h

Liczba wakatów: 1

Opis stanowiska:

  • Do zadań należeć będzie montowanie klimatyzatorów.
  • Jest to ciężka fizycznie praca przy mierzeniu i cięciu metalu
  • Praca nie należy do taśmowych- zupełnie inna specyfika pracy

Oczekujemy:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość przyjazdu do pracy w Anglii własnym autem- dodatki do pensji
  • poszukujemy mężczyzny pomiędzy 20 a a30 rokiem życia
  • gotowość do wyrabiania nadgodzin
  • aktualne dokumenty- paszport oraz dowód osobisty

Oferta:

  • zapewnione zamieszkanie, koszt ponosi pracownik jest to ok 50 GBP tygodniowo plus rachunku. W mieszkaniu obowiązuje całkowity zakaz palenia
  • godziny pracy to od 7-17/18
  • tygodniowo ok 40-50 godzin- możliwe nadgodziny
  • praca odbywa się od poniedziałku do piątku, w zależności od potrzeby również w soboty

Podczas wyjazdu prosimy mieć ze sobą pościel oraz aktualne dokumenty!

Aplikacja:

  • Telefoniczna, prosimy dzwonić pomiędzy 11a17 na numer:0044 203 287 2399
  • można również przesłać CV -w języku angielskim na adres: kamila374@gmail.com

Koniecznie prosimy o podanie numeru : 818 oraz swój kod pocztowy

  • Możliwość również kontaktu smsowego: na numer 07787 783 454 (z Polski 0044 7787 783 454) – czekamy na sms-y z oferta.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2156nb/

ID ogłoszenia: 70352d5728fab1ee

1 odpowiedź na “Aktualna oferta pracy w Anglii dla Polaków 2014 w fabryce metalu”

  1. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.

    Mam 22 lata od 6 lat pracuje na Montażu w dużej firmie w Polsce jednak poszukuje pracy za granicą ze względu na obecne niskie zarobki.
    Wychowałem sie na gospodarstwie wiec nie jest mi obca ciężka praca.

    Mogę przedstawić zaświadczenie o niekaralności, jestem osobą uczciwą i bardzo szybko się uczę nowych rzeczy.
    Posiadam;
    Prawo jazdy kat. B, własny samochód do dyspozycji oraz kurs na wózek widłowy.
    Czekam na państwa odpowiedź o to mój e-mail Karol_tuchal@wp.pl
    tel.887425103